fotografia ślubna

Jak pracujemy?

Fotograf ślubny ALMAKS - o nas
Profesjonalna fotografia ślubna jest dla nas czymś więcej, niż tylko usługą wykonania zdjęć okolicznościowych. Podchodzimy do tego zadania z pełnym zaangażowaniemi i kreatywnością. Wykonujemy przede wszystkim dwa rodzaje zleceń. Są to reportaże ślubne oraz sesje plenerowe.
Wykorzystujemy wszystkie możliwości, aby zdjęcia ślubne uczynić niezwykłymi. Wybieramy starannie miejsca. Są to tajemnicze opuszczone budynki, romantyczne parki, malownicze starówki. Wybieramy starannie czas. Może być to świt, dzień we mgle lub środek nocy.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi typami realizacji w galerii poniżej.
Lokalizacje
Działamy na terenie Poznania i doskonale znamy to miasto, pełne czarownych, niezwykłych miejsc.
Osobisty kontakt
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 503 131 166. Chętnie omówimy realizację Twojej wizji lub pomożemy w dopracowaniu jej szczegółów.
Nie boimy się wyzwań
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Przyjmujemy nawet najbardziej niekonwencjonalne zlecenia!

Jeden ślub, wiele opcji

Poniżej 5 przykładów wybranych rodzajów realizacji danego typu fotografii ślubnej. Jeżeli już masz pomysł na swoją sesję, skontaktuj się z nami – omówimy szczegóły!

Oferujemy sesje i plenery ślubne w mieście, na wsi i na łonie przyrody, ale także specjalne zestawienia w postaci fotoksiążki i reportaże z całej Waszej ślubnej podróży.

Plener ślubny - Gdańsk

Czasami konkretne miasto ma szczególne znaczenie dla nowożeńców. Niezależnie od tego, czy to Wasza rodzinna miejscowość, czy też miejsce, gdzie się poznaliście, będziemy Wam tam towarzyszyć.

Plener ślubny - Wrocław

Plener ślubny - góry

Ślubna sesja zdjęciowa w górach to często spełnienie marzeń kochających wspinaczkę nowożeńców lub piękne odwołanie do miejsca pierwszego spotkania.

Plener ślubny - morze

Morze, plaża, ptaków śpiew… Idealne miejsce na romantyczną sesję ślubną z przymrużeniem oka!

Pamiątka ślubna - fotoksiążka

Wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę. Oferujemy przedstawienie efektów sesji ślubnej w postaci fotoksiążki, która ułatwi i uprzyjemni wspominanie tych pięknych chwil.

Reportaż ślubny

Fotografia ślubna to nie tylko wybrane momenty – dzięki reportażowi można wspominać cały ten wyjątkowy dzień krok po kroku!

Invalid slider id. Master Slider ID must be a valid number.

Skontaktuj się z nami

Dedykowany telefon dla projektów ślubnych:

+48 503 131 166

Kontakt mailowy:

Fotograf ślubny i kamerzysta na wesele w jednym pakiecie to idealne rozwiązanie pod względem efektu i oszczędności.